Спортивне свято для неповносправних діток "Всі діти такі самі" - Формула руху
     

Спортивне свято для неповносправних діток “Всі діти такі самі”

25 травня 2013 р. відбулися спортивні забави “Всі діти такі самі”. Організатором свята, вкотре, стала Львівська обласна організація активної реабілітації неповносправних осіб “СТИМУЛ”. Центр фізичної реабілітації “Формула руху” долучився до організації свята.

Захід був присвячений Міжнародному дню захисту дітей та проводився з метою привернення уваги громадськості до проблем неповносправних дітей, залучення дітей з особливими потребами до здорового способу життя та занять оздоровчим спортом для інтеграції у повноцінне життя суспільства. Цьогорічне свято “Всі діти такі самі” є особливим тим, що відбулося воно після тривалої перерви та стало першим за останні 4 роки! Сподіваємося традиція щорічних свят (як мінімум) відновиться
Більше 8 мільйонів дітей живуть в Україні, з них більше 165 тисяч – це діти з обмеженими можливостями, які є однією з найбільш уразливих груп. Їх виокремлюють лише через те, що люди фокусуються на тому, що вони не можуть. Ми кажемо: побачте цих дітей, а не їх обмеження. Побачте їх до того, як вони стали інвалідами. Суспільство дуже часто має шанс відкрити для себе талановитих і особливих людей.