Співпраця з Anita Care - Формула руху
     

Співпраця з Anita Care

Розуміючи необхідність фізичної терапії жінок після видалення молочної залози та труднощів з якими вони стикаються в пошуках фахової реабілітаційної допомоги, «ФОРМУЛА РУХУ» вже давно афішувала цей напрямок роботи, наголошуючи на важливості пройти фізичну терапію кожній прооперованій жінці. Тому приємно анонсувати співпрацю в даному напрямку з Кабінетом Anita care (м. Львів), який опікується жінками після мастектомії.

Співпраця фахівців «Формули руху» та Кабінета Anita care (м. Львів) передбачає роботу у напрямках профілактики ускладнень, що можуть виникати у жінок після видалення молочної залози. Це, у більшості випадків, зменшення обсягу рухів верхньої кінцівки з боку ураження, набряк та біль руки, що призводять до зниження працездатності та погіршення рівня якості життя. Окрім того, у подальшому можуть розвиватися деформації хребта та турбувати біль спини тощо.

В рамках співпраці передбачено на базі Центру «Формула руху» консультувати жінок щодо фізичної терапії (частина таких консультації будуть безкоштовними), можливо проведення спільних клубних зустрічей, тематичних лекцій на теми, які стосуються фізичної терапії при даному стані.

З боку Anita care допомога жінкам, які перенесли операцію на грудях, полягає в правильному підборі засобів компенсації – протезів молочної залози і спеціальної білизни для їх носіння.

Anita care ─ серія продукції для жінок після операції на грудях, яка виробляється німецькою компанією Anita Dr. Helbig GmbH. Компанія є виробником білизни з 1886 року і на сьогоднішній день випускає п`ять серій продукції, які допомагають жінці відчувати себе комфортно і впевнено на будь-якому етапі її життя. Це повсякденна білизна, білизна для періоду вагітності та годування, професійна спортивна білизна і білизна для жінок з пишними грудьми. Але особливу увагу і весь свій накопичений досвід Anitа скеровує на серію продукції для жінок після мастектомії – Anita care. Адже не дарма «care» перекладається, як «турбота».

Не тільки онкологічні захворювання є показами до мастектомії, але в більшості випадків це саме так. Рак молочної залози є одним з найпоширеніших видів раку у жінок в Україні.

Серія Anita care складається з протезів, білизни та купальників, які є повністю комплементарні, тобто, ідеально поєднуються один з одним. Крім того, серія включає моделі компресійної післяопераційної білизни і бандажів, необхідних, в тому числі, після пластичних операцій на грудях і абдомінальних операцій. Для профілактики і зниження негативних проявів лімфостазу (порушення лімфотоку) Anita пропонує компресійні рукави.

У 2015 році у Львові відкрито спеціалізований Кабінет Anita care, де жінки можуть отримати повну професійну консультацію по підбору протезів і білизни після мастектомії. Така консультація безкоштовна.

Задати всі запитання, які цікавлять про протезування та підбір білизни після операції на грудях, можна за адресою Кабінета Anita Care:

м. Львів, пл. Соборна, 14, ТЦ “Роксолана”, оф. 32,6-й поверх 

☎ +38 (050) 401 41 05

☎ +38 (032) 253 39 43

Сайт: www.anita.ua

Сторiнка в Facebook: https://www.facebook.com/anitacareua/