IT-PhysioTherapy - Формула руху
     

IT-PhysioTherapy

Центр реабілітації «Формула Руху» запроваджує програму «IT-PhysioTherapy», яка націлена на комплексне вирішення і запобігання типових проблем зі здоров’ям людей, професійна діяльність яких пов’язана з тривалою сидячою роботою за комп’ютером.

Попри характерний для людей ІТ-галузі прогресивний підхід до здоров’я, активну фізичну діяльність (тренажерні зали, йога, плавання, біг, їзда на велосипеді тощо) – ця категорія людей стикається з періодичним або постійним болем спини, шиї, голови, швидкою втомлюваністю та іншими супутніми проблемами.

На це є свої причини, в основі яких лежить те, що тривалі статичні, розумові та емоційні навантаження запускають патологічні механізми, які не вдається компенсувати та скорегувати звичною руховою активністю.

Основними наслідками тривалої статичної пози під час роботи, сидіння і вимушеного положення рук та голови є:

  • Порушення венозного кровообігу із зниженням відтоку від голови та шиї та застійними явищами в органах малого тазу і нижніх кінцівках;
  • Розвиток дегенеративних змін структур хребта, пусковим механізмом яких є перенапруження постуральних м’язів з наступним зниженням кровопостачання та іннервації;
  • Порушення роботи плечового поясу та верхньої кінцівки, з можливим розвитком тунельного синдрому серединного нерву, порушенням чутливості, больовими симптомами та ослабленням м’язів.

Перелічені проблеми суттєво впливають на якість професійної діяльності, знижують працездатність загалом та погіршують рівень якості життя. Створена програма націлена на попередження або усунення вже існуючих негативних наслідків засобами фізичної терапії. Розроблена програма «IT-PT» в інтенсивному або базовому варіантах сприятиме відновленню та підтримці нормальної працездатності на тривалий період часу.

Варіанти програми «IT-PT»:

  1. Інтенсивний курс. Кількість візитів – 20 за місяць. Курс розрахований на 4 тижні, у подальшому перехід на базовий курс.
  2. Базовий курс. Кількість візитів – 12 за місяць. Тривалість – необмежена.
Ім'я:
Номер:
Додаткові побажання: