Реабілітація у спорті - Формула руху
     

Реабілітація у спорті

РЕАБІЛІТАЦІЯ У СПОРТІ

Величезні фізичні та психоемоційні навантаження у спорті вищих досягнень часто призводять до травматизації спортсмена. Тому значні досягнення у професійному спорті неможливі без грамотної побудови тренувального процесу. Тренувальний процес обов’язково повинен включати ефективні засоби відновлення та реабілітації.

Одним із напрямків роботи ЦФР «Формула руху» є фізична реабілітація в спорті. Фізична реабілітація в спорті передбачає не тільки роботу після травм та захворювань. Також швидке і повне відновлення фізичної працездатності спортсмена, попередження виникнення спортивної травматизації. Це можливе при корекцію тих ланок опорно-рухового апарату, які при специфічних для виду спорту максимальних навантаженнях можуть травмуватися.

Вагомим кроком нашого Центру в розвитку та популяризації фізичної реабілітації у спорті було підписання угоди про співпрацю між ЦФР «Формула руху» та Федерацією легкої атлетики Львівської області. Представники організацій домовилися про об’єднання зусиль для забезпечення фізичної реабілітації спортсменам-легкоатлетам, покращення інформованості спортсменів про необхідність та можливості фізичної реабілітації для попередження та усунення наслідків спортивної травми та захворюваності.

Реабілітаційна робота із спортсменами найвищої категорії має свої особливості. Однією із яскравих представниць спорту вищих досягнень із якою тісно співпрацює наш Центр є Олена Овчиннікова (на фото) – майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу, майстер спорту України з тайландського боксу Муей-тай, багаторазова чемпіонка світу та Європи з кікбоксингу і тайландського боксу Муей-Тай за різними версіями серед аматорів та професіоналів.

Пропонуємо спортсменам та їх тренерам разом із фахівцями ЦФР «Формула руху»:

  • продумати, спланувати та реалізувати ефективні програми фізичної реабілітації, які б гармонійно вписалися у тренувальний цикл спортсмена.
  • при потребі проходити відновлення із врахуванням особливостей функціонального стану спортсмена.
  • пройти фізичну реабілітацію у випадках травмування.

ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ І СПІВПРАЦЮ:

Лена Овчиннікова – майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу, майстер спорту України з тайландського боксу Муей-тай, багаторазова чемпіонка світу та Європи з кікбоксингу і тайландського боксу Муей-Тай за різними версіями серед аматорів та професіоналів

UNION – професійний клуб бойових мистецтв

КЕНСЕЙ – спортивний клуб карате

S.A.N.Team– тенісний клуб

Avalanche – лижний клуб

Львівські янголи – спортивний клуб з черлідингу

ТЕМАТИЧНІ ПУБЛІКАЦІЇ:

Ім'я:
Номер:
Додаткові побажання: