Про нас - Формула руху
     

Про нас

Центр фізичної реабілітації «Формула руху» почав працювати у листопаді 2012 року.

Створюючи реабілітаційний центр було об’єднано багаторічний досвід та враховано сучасні досягнення реабілітації. Фізичними терапевтами Центру було розроблено та ефективно впроваджено програми фізичної реабілітації в педіатрії, відновлення при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату (зокрема, корекція постави та реабілітація при сколіозі, плоскостопості та інших деформаціях стоп, відновлення після переломів та операцій на суглобах, реабілітація при артриті, артрозі та інших захворювань суглобів, травми та захворювання зв’язок та сухожиль), нервової системи (інсульт, черепномозкова чи спинномозкова травма, біль спини внаслідок остеохондрозу чи міжхребцевої грижі, гіпер- та гіпотонус у дітей, парези та паралічі, міопатії), дихальної системи.

Для забезпечення повноцінної, комплексної реабілітації у нашому центрі надається повний спектр реабілітаційної допомоги, починаючи від консультацій фахівців та проведенням усіх необхідних реабілітаційних заходів і закінчуючи підбором (або виготовленням) ортопедичних виробів та навчанням користуватися технічними засобами реабілітації (палиця, ходунки, візочок тощо).

Оскільки засновниками центру є реабілітологи, із тривалим викладацьким стажем у напрямку «Фізична реабілітація» то одним із скерувань Центру стала навчальна діяльність у сфері фізичної реабілітації (фізичної терапії).

На даний час актуальність надання грамотної, комплексної і повноцінної фізичної реабілітації не зменшується. Ми працюємо над удосконаленням наших реабілітаційних напрямків, активним впровадженням нових та відкриті до співпраці.

Засновники ЦФР

Засновники ЦФР “Формула руху”: Катерина Тимрук-Скоропад (ліворуч), Оксана Федорович (праворуч).

Основна місія центру фізичної реабілітції “ФОРМУЛА РУХУ”: ​

  • Покращення фізичного здоров’я дітей та дорослих;
  • Відновлення фізичних якостей та вмінь після захворювань та травм;
  • Максимально можлива адаптація та навчання самообслуговування у повсякденному житті;
  • Попередження розвитку ускладнень та повернення людини до повноцінного життя.
Ім'я:
Номер:
Додаткові побажання: