Відгуки - Формула руху
     

Відгуки

ВІДГУКИ

Обов'язкові поля

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша електронна адреса?
Заголовок для вашого відгуку.
Що ви думаєте про нас?

Подарунковий сертифікат на масаж

Пройшла три масажи по подарунковому сертифікату,дуже сподобалось!Неймовірно привітний персонал,гарні умови.Масажист Оксана чарівниця!Дуже дякую за увагу та професіоналізм)

Катерина

Я щиро вдячний, що потрапив

Я щиро вдячний, що потрапив у ваш центр після хвороби на COVID! Працівники просто прекрасні! Щиро вдячний за увагу дівчатам з рецепції – Оксані та Ірині, привітно зустрічають і допомогли підлаштувати мій час і вільні години реабілітолога! Окреме велике дякую реабілітологу Оксані, яка професійно провела всі відновлювальні вправи після неприємної хвороби. Всім Вам велике спасибі! Рекомендую даний Центр.

Павло

Рекомендую

Замовляв рік назад устілки які розробляють в Одесі, було заявлено що вони розраховані на півроку носіння без просідання матеріалу, я їх зносив цілий рік, я замовив ще, в буду замовляти! Я дуже задоволений роботою працівників які знімають заміри, все на вищому рівні, тай взагалом всі дуже привітні. Дякую що допомагаєте людям!

Михайло

Але, мені завжди щастить на крутих людей!

Мій виклик самій собі продовжується: я тренуюсь бігати, щоб пробігти свій перший в житті марафон!
Ясно, що ціль мене надихає, але ніхто не відміняв і хандри через вірус і карантин, і прокрастинації коли виявилося, що не все вдається легко!
Але, мені завжди щастить на крутих людей! Цього разу це мега-професійна реабілітолог, співзасновниця реабілітаційного центру Центр фізичної реабілітації “Формула руху” Kateryna Tymruk.
Минулого тижня Катя провела мені консультацію он-лайн, просвітила які загрози можуть виникати у бігунів, як уникнути травм і надала комплекс вправ, котрі допоможуть мені зберегти здоров’я!

А ще Катя володіє методиками легеневої реабілітації, яка в час коронавірусу, буде дуже необхідною для тих, хто постраждає від нього, щоб вчасно врятувати свої легені. Тому рекомендую підписатися на сторінку центру і отримувати цінні рекомендації.

Руслана

Рекомендую!

Всім доброго вечора) Хочу поділитись враженнями сприводу реабілітаційго центру . Персонал привітний усміхнений ,заняття проводяться в гарній обстановці .Займалась з Денисом і Наталею ,вони професіонали і дуже приємні люди. Обставини змусили займатись онлайн, тож зараз тренюсь з Денисом але вже вдома. Все виходить суперово і зрозуміло!!! Дякую всім.Однозначно рекомендую(smiley)

Олена

Я щиро вдячна долі що нарешті потрапила у ваш центр!

Я щиро вдячна долі що нарешті потрапила у ваш центр!Працівники просто Неймовірні!Щиро вдячна за увагу дівчатам з рецепції-Софія та Ірина,привітно зустрічають і допоможуть підлаштувати ваш час і вільні години реабілітолога!Масажист-Олексій настільки уважний і так тонко відчуває на дотик де є проблемні місця і допомагає таким чином зняти біль,проблеми м’язів…!Окреме ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі Наталі Рудаковій,це неймовірна людина!Вона зробила настільки точне моє обстеження,виявила всі проблемні ділянки,склала комплекс вправ які задіюють ті групи м’язів які необхідно,намагається навчити щоб в подальшому вдома я змогла працювати і закріплювати почате нею,позитивна,ввічлива,супер фахівець своєї справи!РS.Комент вийшов довгим але я не могла втриматись щоб всім Вам не подякувати!Знаю що в цьому центрі всі фахівці хороші,привітні,позитивні,за що всім Вам велике спасибі!

Ira Yanitska

Непогано, але і не без осаду

Доброго дня! Ввічливий і дуже доброзичливий персонал. Гарні фахівці своєї справи. На знаняття записали заздалегідь, хотіли оплатити, сказали що оплатити можна буде коли прийде дитина на заняття. А коли прийшли, виявилось що оплата виросла на 30%. Адміністрація сказала що нічим допомогти не може. Ось при всіх плюсах, виявився такий неприємний мінус. Принаймні могли попередити про зміну цін, хоча передзвонити і сказати, а не ставити ось так перед фактом.

Inna

Рекомендую

Сподобалось що знайшли підхід до дитини та не дивились похапцем. Персонал ввічливий. Задоволена.

Марія

ВІДГУКИ САМІ НАЙКРАЩІ. ДУЖЕ ХОРОШИЙ

ВІДГУКИ САМІ НАЙКРАЩІ. ДУЖЕ ХОРОШИЙ ЦЕНТР. ГАРНИЙ І ВВІЧЛИВИЙ КОЛЕКТИВ. УСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!!👍😁♥️

Василь Дзяма

Супер Команда! Супер спеціалісти!

Супер Команда! Супер спеціалісти! Дякую засновникам🙏за те, що ви допомагаєте спортсменам, і ветеранам спорту😉😊🎾

Наталя Бодня
Ім'я:
Номер:
Додаткові побажання: