Відгуки - Формула руху
     

Відгуки

ВІДГУКИ

Обов'язкові поля

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша електронна адреса?
Заголовок для вашого відгуку.
Що ви думаєте про нас?

Рекомендую

Сподобалось що знайшли підхід до дитини та не дивились похапцем. Персонал ввічливий. Задоволена.

Марія

ВІДГУКИ САМІ НАЙКРАЩІ. ДУЖЕ ХОРОШИЙ

ВІДГУКИ САМІ НАЙКРАЩІ. ДУЖЕ ХОРОШИЙ ЦЕНТР. ГАРНИЙ І ВВІЧЛИВИЙ КОЛЕКТИВ. УСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!!👍😁♥️

Василь Дзяма

Супер Команда! Супер спеціалісти!

Супер Команда! Супер спеціалісти! Дякую засновникам🙏за те, що ви допомагаєте спортсменам, і ветеранам спорту😉😊🎾

Наталя Бодня

Хочу висловити щиру вдячність Андрію

Хочу висловити щиру вдячність Андрію Манюку, який чудово проводить індивідуальні заняття з моїм сином Олесем, а також особлива подяка за безкоштовне виготовлення супінаторів високої якості та зручності!Олесеві дуже комфортно в них ходити, що свідчить про високий професіоналізм майстра!!

Бень Тарас

Спасибі за допомогу!

Хочу щиро подякувати всім реабілітологам “Фурмули руху” і особливо Денису Дмитріву за їх важку і складну роботу, за незмінно турботливе ставлення до пацієнтів. Ви допомагаєте нам в тяжкій боротьбі за наше здоров’я і за покращення якості нашого життя. Пам’ятайте, що пацієнти завжди вдячні вам, навіть якщо мовчать. Вони просто втомилися від вправ) Бажаю успіхів!

Анна Шашук

Дуже гарна атмосфера та професійний

Дуже гарна атмосфера та професійний підхід працівників до клієнтів. Найсучасніший та найоригінальніший реабілітаційний центр,в якому довелось побувати.Обожнюю відновлювати та укріпляти свої м‘язи та тіло у Формулі Руху!

Малана Волошин

Майстри своєї справи

Ось уже майже пів року як я відвідую Формулу руху. Почалось все доволі просто, хотів перевірити стан свого опорно-рухового апарату та записався на огляд до Дениса Дмитріва.
Під час огляду були виявлені “слабкі місця” і узгоджено план занять з Юрієм Гаргасом. Кожне тренування було цікавим і активним. Вправи на баланс, розтягнення і силу допомогли зрозуміти, що працювати є над чим.
Взимку я невдало впав та травмував коліно і звернувся до Юрія за допомогою. Після кінезіотейпування та масажу період відновлення зменшився в рази.
Дуже дякую команді Формули Руху за те, що вони допомагають людям відновлюватись після травм та займатись улюбленими активними видами дозвілля.

Шахневич Юрій

“Формула руху” знає що робити, щоб неможливе стало можливим

“Треба зав’язувати зі спортом”… Такий вирок почула моя дитини-черлідерша на прийомі в хірурга…. Через декілька років пройде, а зараз мусиш “плекати свою хворобу”.
Сказати, що мала була засмучена, не казати нічого. Черлідинг, команда!?
Але дива трапляються) дивом було те, що нам порадили “Формулу руху” і чудового фізіотерапевта Наталю Рудакову. Далі ніяких див. Лише професіоналізм пані Наталі і праця дитини за місяць вернули дитину в спорт. Забула про біль, працює в повну силу, готується до змагань🥇

Ми з Алісою безмежно вдячні, Наталю, за те що діагноз хірурга не став вироком для спортсмена!

Олена

Весь колектив працює на позитиві

Син займається в Формулі руху 2-й рік. Задоволені. Реабілітолог Денис Дмитрів гарний спеціаліст і просто чудова людина. Весь колектив працює на позитиві.

Оксана Сенчишин

«Формула руху» – це команда

«Формула руху» – це команда молодих, енергійних, компетентних професіоналів. Вперше за три роки поневірянь у лікуванні сколіозу в дитини – позитивний результат. Щиро дякую Насті за старання і підтримку та надіюсь, що разом ми переможемо. Ви- супер.

Ольга Щурик