Відгуки - Формула руху
     

Відгуки

ВІДГУКИ

Обов'язкові поля

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша електронна адреса?
Заголовок для вашого відгуку.
Що ви думаєте про нас?

Але, мені завжди щастить на крутих людей!

Мій виклик самій собі продовжується: я тренуюсь бігати, щоб пробігти свій перший в житті марафон!
Ясно, що ціль мене надихає, але ніхто не відміняв і хандри через вірус і карантин, і прокрастинації коли виявилося, що не все вдається легко!
Але, мені завжди щастить на крутих людей! Цього разу це мега-професійна реабілітолог, співзасновниця реабілітаційного центру Центр фізичної реабілітації “Формула руху” Kateryna Tymruk.
Минулого тижня Катя провела мені консультацію он-лайн, просвітила які загрози можуть виникати у бігунів, як уникнути травм і надала комплекс вправ, котрі допоможуть мені зберегти здоров’я!

А ще Катя володіє методиками легеневої реабілітації, яка в час коронавірусу, буде дуже необхідною для тих, хто постраждає від нього, щоб вчасно врятувати свої легені. Тому рекомендую підписатися на сторінку центру і отримувати цінні рекомендації.

Руслана

Рекомендую!

Всім доброго вечора) Хочу поділитись враженнями сприводу реабілітаційго центру . Персонал привітний усміхнений ,заняття проводяться в гарній обстановці .Займалась з Денисом і Наталею ,вони професіонали і дуже приємні люди. Обставини змусили займатись онлайн, тож зараз тренюсь з Денисом але вже вдома. Все виходить суперово і зрозуміло!!! Дякую всім.Однозначно рекомендую(smiley)

Олена

Я щиро вдячна долі що нарешті потрапила у ваш центр!

Я щиро вдячна долі що нарешті потрапила у ваш центр!Працівники просто Неймовірні!Щиро вдячна за увагу дівчатам з рецепції-Софія та Ірина,привітно зустрічають і допоможуть підлаштувати ваш час і вільні години реабілітолога!Масажист-Олексій настільки уважний і так тонко відчуває на дотик де є проблемні місця і допомагає таким чином зняти біль,проблеми м’язів…!Окреме ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі Наталі Рудаковій,це неймовірна людина!Вона зробила настільки точне моє обстеження,виявила всі проблемні ділянки,склала комплекс вправ які задіюють ті групи м’язів які необхідно,намагається навчити щоб в подальшому вдома я змогла працювати і закріплювати почате нею,позитивна,ввічлива,супер фахівець своєї справи!РS.Комент вийшов довгим але я не могла втриматись щоб всім Вам не подякувати!Знаю що в цьому центрі всі фахівці хороші,привітні,позитивні,за що всім Вам велике спасибі!

Ira Yanitska

Непогано, але і не без осаду

Доброго дня! Ввічливий і дуже доброзичливий персонал. Гарні фахівці своєї справи. На знаняття записали заздалегідь, хотіли оплатити, сказали що оплатити можна буде коли прийде дитина на заняття. А коли прийшли, виявилось що оплата виросла на 30%. Адміністрація сказала що нічим допомогти не може. Ось при всіх плюсах, виявився такий неприємний мінус. Принаймні могли попередити про зміну цін, хоча передзвонити і сказати, а не ставити ось так перед фактом.

Inna

Рекомендую

Сподобалось що знайшли підхід до дитини та не дивились похапцем. Персонал ввічливий. Задоволена.

Марія

ВІДГУКИ САМІ НАЙКРАЩІ. ДУЖЕ ХОРОШИЙ

ВІДГУКИ САМІ НАЙКРАЩІ. ДУЖЕ ХОРОШИЙ ЦЕНТР. ГАРНИЙ І ВВІЧЛИВИЙ КОЛЕКТИВ. УСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!!👍😁♥️

Василь Дзяма

Супер Команда! Супер спеціалісти!

Супер Команда! Супер спеціалісти! Дякую засновникам🙏за те, що ви допомагаєте спортсменам, і ветеранам спорту😉😊🎾

Наталя Бодня

Хочу висловити щиру вдячність Андрію

Хочу висловити щиру вдячність Андрію Манюку, який чудово проводить індивідуальні заняття з моїм сином Олесем, а також особлива подяка за безкоштовне виготовлення супінаторів високої якості та зручності!Олесеві дуже комфортно в них ходити, що свідчить про високий професіоналізм майстра!!

Бень Тарас

Спасибі за допомогу!

Хочу щиро подякувати всім реабілітологам “Фурмули руху” і особливо Денису Дмитріву за їх важку і складну роботу, за незмінно турботливе ставлення до пацієнтів. Ви допомагаєте нам в тяжкій боротьбі за наше здоров’я і за покращення якості нашого життя. Пам’ятайте, що пацієнти завжди вдячні вам, навіть якщо мовчать. Вони просто втомилися від вправ) Бажаю успіхів!

Анна Шашук

Дуже гарна атмосфера та професійний

Дуже гарна атмосфера та професійний підхід працівників до клієнтів. Найсучасніший та найоригінальніший реабілітаційний центр,в якому довелось побувати.Обожнюю відновлювати та укріпляти свої м‘язи та тіло у Формулі Руху!

Малана Волошин
Ім'я:
Номер:
Додаткові побажання: