Відгуки - Формула руху
     

Відгуки

ВІДГУКИ

Обов'язкові поля

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша електронна адреса?
Заголовок для вашого відгуку.
Що ви думаєте про нас?

Подяка

Хотів висловити свою щиру вдячність Катерині то Оксані за те що допомогли мені з моєю проблемою. Я 1,5 роки мучився з проблемою задишки і ніхто мені не міг допомогти. Ходив по дорогих клініках Львова, зробив операцію, а задишка дальше не проходила. Мені порекомендували звернутись в формулу руху і я дуже радий що це зробив. Я дуже вдячний Вам за допомогу!

Роман

Подяка

Ми, сім’я Гавілей, хочемо висловити щиру подяку п.Катерині Тимрук-Скоропад та її чудовій команді фахівців за неймовірну працю та бажання допомагати людям. Наш чоловік та тато, важко перехворівши на COVID-19, завдяки Вашій професійності, вмінню підтримати, навчити, дати корисні поради, дуже швидко йде на поправку. Ми бачимо відмінні результати та хорошу динаміку, за що низький Вам уклін. Завжди з гарним настроєм, з позитивом, з посмішкою, з вірою та наполегливістю Ваша команда зустрічає пацієнтів, це високий рівень професіоналізму. Ви даруєте віру та надію, сердечний уклін вам, п.Катерино, що у будні та свята спішили нам на допомогу, що ваші добрі очі промовляли: “Все буде добре, я в тебе вірю, ти зможеш”, Божого благословіння та процвітання усій вашій прекрасній команді, Ви – неперевершені, найкращі, неймовірні, необхідні, неординарні, неповторні.

сім'я Гавілей

Легенева реабілітація, “Формула руху”

Хто куди вранці поспішає? !
А ми в реабілітаційний центр , де невтомні наші помічники Легенева реабілітація, “Формула руху” працюють над тілом синочка. Результати маємо дуже хороші, ми роздихались та не потребуємо кисневого концентратора. Дякуємо за віру в нас, що не дозволяєте нам опустити руки 💙

Вікторія Крищук

Дуже загалом задоволена онлайн сесією!

Дуже загалом задоволена онлайн сесією! Я наразі знаходжусь на шостому дні після операції і, звичайно, уже була проінструктована своїм лікарем-хірургом стосовно базових вправ, які потрібно робити для відновлення повного функціонування коліна. Але уже за кілька днів виконання, вправи трошки піднабридли і, найголовніше, уже не видавались достатнім рівнем навантаження. Звичайно, фізична консультація фізіотерапевта – це був би оптимальний варіант. І, звісно, я була трошки скептично налаштована до онлайн консультації, бо мені здавалось, що її можливості будуть надзвичайно лімітовані. Але я переконалась у абсолютно зворотньому, бо наразі, на щастя, інтернет з камерою дозволяє передати досить багато про стан/рухомість суглоба, м’язів. Я отримала цілий список нових, підходящих саме для мого стану вправ, і могла виконувати їх під наглядом, а не просто почитавши в інтернеті і пробуючи зробити щось подібне. Дуже цінними були вказівки стосовно того, де саме має відчуватись напруження під час виконання тої чи іншої вправи. Це мені дозволило контролювати правильність виконання навіть без фізичної присутності спеціаліста. Також приємно знати і розуміти, які сфери відновлення саме у тебе в цей конкретний час знаходяться в нормі, а над якими треба попрацювати. Загалом, звісно, консультація фізична – це оптимальний варіант, але онлайн вона зовсім не втрачає своєї користі!

Вероніка

фізична терапія при Ковід-19

Состояние хорошее, устойчиво иду на поправку. Спасибо Вам за дыхательную гимнастику, я провёл по 2 сеанса в понедельник и вторник, в среду-один, а с четверга уже бегаю трусцой по лесу, по 3-4км, так что вентилирую. Завтра сдаю контрольные тесты. Вам отдельное спасибо!!!

Валерій

Добрий день! Був в пульмонолога:

Добрий день!
Був в пульмонолога: слухали і робили комп’ютерне дослідження..
Висновок: є суттєве покращення стану дихання (після Covid-19).
Дякую Вам за допомогу, за Ваші знання і досвід…
Є велика роль вправ у процесі відновлення. Продовжую займатися.
Можу ходити і так, і по сходах без задишки. Місяць тому відновив роботу що пов’язана із співом – це зараз , як хоббі..
Піднімаю речі 15, 20 кг, але без фанатизму, в перший місяць реабілітації не міг.
Ще раз дякую Вам за допомогу у процесі відновлення.

Роман

Подарунковий сертифікат на масаж

Пройшла три масажи по подарунковому сертифікату,дуже сподобалось!Неймовірно привітний персонал,гарні умови.Масажист Оксана чарівниця!Дуже дякую за увагу та професіоналізм)

Катерина

Я щиро вдячний, що потрапив

Я щиро вдячний, що потрапив у ваш центр після хвороби на COVID! Працівники просто прекрасні! Щиро вдячний за увагу дівчатам з рецепції – Оксані та Ірині, привітно зустрічають і допомогли підлаштувати мій час і вільні години реабілітолога! Окреме велике дякую реабілітологу Оксані, яка професійно провела всі відновлювальні вправи після неприємної хвороби. Всім Вам велике спасибі! Рекомендую даний Центр.

Павло

Рекомендую

Замовляв рік назад устілки які розробляють в Одесі, було заявлено що вони розраховані на півроку носіння без просідання матеріалу, я їх зносив цілий рік, я замовив ще, в буду замовляти! Я дуже задоволений роботою працівників які знімають заміри, все на вищому рівні, тай взагалом всі дуже привітні. Дякую що допомагаєте людям!

Михайло

Але, мені завжди щастить на крутих людей!

Мій виклик самій собі продовжується: я тренуюсь бігати, щоб пробігти свій перший в житті марафон!
Ясно, що ціль мене надихає, але ніхто не відміняв і хандри через вірус і карантин, і прокрастинації коли виявилося, що не все вдається легко!
Але, мені завжди щастить на крутих людей! Цього разу це мега-професійна реабілітолог, співзасновниця реабілітаційного центру Центр фізичної реабілітації “Формула руху” Kateryna Tymruk.
Минулого тижня Катя провела мені консультацію он-лайн, просвітила які загрози можуть виникати у бігунів, як уникнути травм і надала комплекс вправ, котрі допоможуть мені зберегти здоров’я!

А ще Катя володіє методиками легеневої реабілітації, яка в час коронавірусу, буде дуже необхідною для тих, хто постраждає від нього, щоб вчасно врятувати свої легені. Тому рекомендую підписатися на сторінку центру і отримувати цінні рекомендації.

Руслана
Ім'я:
Номер:
Додаткові побажання: