Фізична терапія після мастектомії. Зустріч "Просто про важливе" - Формула руху
     

Фізична терапія після мастектомії. Зустріч “Просто про важливе”

Фізична терапія після мастектомії

Емоційні підсумки зустрічі 6 квітня 2019 р.

Для організаторів, лекторів та учасниць зустрічі «Просто про важливе» сьогодні видався хвилюючий день.

Перед подією ми хвилювалися чи вдасться створити невимушену атмосферу, хвилювалися чи матимемо відповіді на усі питання, які турбують жінок після мастектомії. Ми прагнули, щоб матеріал, який готували був інформативним для усіх.

Як виявилося для деяких учасниць рішення відвідати таку зустріч теж було нелегким рішенням, виходом із безпечної зони індивідуального чи офф-лайн спілкування.

Найціннішим виявилося те, що кожна з учасниць маючи свій досвід за плечами, ділилася своїми досягненнями, шляхами вирішення питань, які турбують усіх жінок, які перенесли мастектомію і задавали дуже практичні і життєві запитання. Дискусія, яка виникала підтверджує необхідність такого роду заходів. Обговорення допомогли зрозуміти на чому доцільно було б зупинитися детальніше при підготовці наступних таких подій.

Під час зустрічі говорили про засоби фізичної терапії для боротьби з ускладненнями після мастектоміії (Оксана Дуб, ЦФР Формула руху). Пробували і обговорювали техніку лімфодренажного самомасажу (Ольга Лакота, ДРУЦ КРОІ Галичина). Також демонстрували базові вправи для профілактики і лікування лімфедеми, покращення постави та збільшення амплітуди рухів в плечовому суглобі. З доповіддю «Комфорт та впевненість при реабілітації після операцій на грудях» виступила Ірина Нагорняк (консультант кабінету Anita care).

Дякуємо усім учасницям, що присвятили частину сонячного вихідного такому спілкуванню, за Ваш ентузіазм і готовність підтримувати одна одну.

Дякуємо нашим лекторам за підготовку, Ваш час та готовність ділитися знаннями і почути кожну із присутніх.

Відчуття після зустрічі – натхнення та бажання, щоб це була не одноразова акція. Хочеться, щоб такі акції допомогли покращити інформованість жінок про реабілітацію після мастектомії та створити передумови розвитку і покращення якості таких послуг у Львові.

______________________________

Реабілітаційний центр Формула руху надає безкоштовні консультації жінкам після мастектомії.

Попередній запис обов’язковий – (097)119-29-18.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *