Поради та рекомендації пацієнтам, як зробити ОНЛАЙН консультацію ще ефективнішою - Формула руху
     

Поради та рекомендації пацієнтам, як зробити ОНЛАЙН консультацію ще ефективнішою

Щоб спілкування в режимі ОНЛАЙН із фізичним терапевтом було ще більш ефективним, щоб отримати усі переваги від консультації та заняття насамперед дотримуйтеся основних кроків, порад та рекомендацій від реабілітаційного центру ФОРМУЛА РУХУ.

(1) Підготуйте питання заздалегідь. Усі питання, які Вас турбують щодо Вашого стану та чого Ви, у першу чергу, очікуйте від консультації потрібно озвучити на початку консультації. Це допоможе фізичному терапевту сфокусуватися, а Вам отримати максимально повні відповіді.

Питання продумайте до початку консультації та напишіть список. Це допоможе зекономити час на їх формулювання під час онлайн зв’язку.

(2) Вихідне положення і додаткове обладнання. Продумайте заздалегідь та узгодьте із фізичним терапевтом, яке допоміжне обладнання може знадобитися під час консультації або заняття (рушник, подушка, крісло, дрібні предмети тощо).

Подумайте у якому положенні Ви працюватимете та як слід розмістити камеру. Наприклад, для роботи із рукою доречно сидіти у зручному положенні за столом; під час роботи із ногою доречно сісти на підлогу та мати можливість встановити камері далі, щоб охопити більшу площу огляду.

(3) Надайте актуальну документацію заздалегідь. Ще до консультації надайте фахівцю післяопераційну виписку, результати обстежень, висновки лікарів у яких Ви були. Документація повинна бути актуальною для тих скарг, які Вас турбують і за останній час (у більшості випадків не доцільно перефотографовувати усю медичку картку від народження).

(4) Перевірте обладнання та доступ до зв’язку: рівень заряду батареї, доступ до інтернету, чи встановлені і працюють програми у яких Ви узгодили провести онлайн заняття чи консультацію із фізичним терапевтом.

(5) Будьте пунктуальними. Заздалегідь узгодьте час і вийдіть на зв’язок із фізичним терапевтом вчасно. Розраховуйте на тривалість консультації чи заняття з попередньоузгодженою тривалістю. Шануйте час фізичного терапевта та із розумінням ставтеся до його онлайн графіку.

(6) Озвучте скарги на початку консультації. Перелічіть скарги і симптоми, які Вас турбують та які пов’язані із тим колом питань, які Ви озвучили на початку консультації.

(7) Дайте відгук щодо консультації чи заняття фізичному терапевту. Зазначте, що було корисно, зручно, чи Ви усе зрозуміли та на скільки інформаційною для Вас була така «зустріч». Це допоможе покращити рівень надання послуги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ім'я:
Номер:
Додаткові побажання: