Орфанні захворювання - Формула руху
     

Орфанні захворювання

ЧИ ТАКІ ВЖЕ Й РІДКІСНІ…РІДКІСНІ ЗАХВОРЮВАННЯ?

До рідкісних або орфанних захворювань відносять такі, що уражають 1 із 2000 людей (Європа) або 1 з 5000 людей ( у світі).

І хоча усі люди є носіями принаймні восьми генетичних захворювань або мутацій, вони не мають симптомів або ознак.

Якщо ж внаслідок мутації чи генетичного співпадіння у людини виникає орфанне захворювання то, зазвичай, такі типи захворювань є хронічними та прогресуючими, і перші ознаки можуть спостерігатися при народженні або у дитячому віці.

На сьогоднішній день наука знає 7000 орфанних захворювань, але все ще існують приховані хвороби – пацієнти, які не знають, що вони їх мають або очікують діагнозу. Насправді близько 8 відсотків населення страждає на ці захворювання.

80 відсотків орфанних хворіб мають генетичне походження. Однак, існують імунні, новоутворення (аномальний ріст клітин) або інфекційні захворювання.

Неврологічні розлади (такі як розсіяний склероз), проблеми зі згортанням крові (такі як гемофілія) та захворювання легень (наприклад, муковісцидоз), хвороба Бєхтєрєва є одними з найпоширеніших орфанних захворювань.

Зазвичай розпізнати симптоми, діагностувати, лікувати, забезпечувати соціальний захист та якісну реабілітацію дітей та дорослих із орфанними захворюваннями – виклик і непростий шлях людини, що має захворювання, її батьків, медиків, фахівців реабілітації і, зокрема, фізичних терапевтів.

У “Формула руху” працюють фахівці фізичної реабілітації із величезним досвідом роботи, що продовжують навчатися та опановувати сучасні підходи до реабілітації. У разі роботи із пацієнтами, що мають рідкісні захворювання завжди провадиться вдумлива індивідуальна фізична терапія та пошук оптимальних реабілітаційних заходів.

За матераілами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ім'я:
Номер:
Додаткові побажання: