Навчання від фахівців Формули руху - Формула руху
     

Навчання від фахівців Формули руху

На базі Центру фізичної реабілітації «Формула руху» та його фахівцями – головнийм фізичним терапевтом Денисом Дмитрівим та співзасновницею Катериною Тимрук-Скоропад було проведено серію майстер-класів для навчальної платформи PhysioEra. Сьогодні відбувся останній (шостий) з першого циклу онлайн майстер-клас для навчання фізіотерапевтів.

навчання, формула руху, фізичний терапевт, реабілітація

Щотижневі 30-хвилинні прямі ефіри для фахівців з фізичної реабілітації на актуальні теми розпочалися 7 липня і тривали впродовж 3 тижнів.

Це новий динамічний формат навчання від PhysioEra, що складався з серійних майстер-класів. Одна серія – 3 ефіри на спільну тему.

Нагадаємо, серію майстер-класів на тему «Особливості обстеження колінного суглоба у фізичній терапії» провів Денис Дмитрів, а серію на тему «Фізична терапія грудної клітки. Мануальні техніки» – Катерина Тимрук-Скоропад.

Хоча це тільки дебютна спроба навчання у такому форматі, «перший млинець» вийшов не глевким. Про це свідчать відгуки учасників на нашій сторінці: «Доступно», «Класний лектор», «Професійно, змістовно», «Будемо користуватися на практиці».

Дякуємо за співпрацю PhysioEra та радіємо, що можемо бути корисними у покращенні якості фізіотерапевтичних послуг. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ім'я:
Номер:
Додаткові побажання: