Програма RunON - Формула руху
     

Програма RunON

Програма RunON – ВКЛЮЧИ БІГ У СВОЄ ЖИТТЯ!

Комплексна Програма RunOn для початківців, любителів і спортсменів бігунів, яка забезпечує усі необхідні компоненти успішних тренувань бігунів та об′єднує зусилля найкращих фахівців – професійного спортивного бренду MIZUNO та професійних тренерів СК ЛЕГІОН.

Систематичні заняття будь-яким видом спорту потребують грамотного підходу для того щоб отримати максимальну користь від них та зменшити ризик травми.

Біг не є виключенням!

Попри те, що біг є одним з найбільш фізіологічних видів фізичної активності, навіть досвідчені спортсмени не застраховані від специфічних для бігунів травм та захворювань. Для початківців і любителів бігу на довгі дистанції цей ризик є ще вищим.

Будь-якому бігуну слід розуміти, що він тренується. І не важливо, чи він готується до міжнародних змагань, чемпіонату країни, місцевого пробігу, просто турбується про своє здоров′я чи хоче втратити зайву вагу. Навіть бігун початківець чи любитель повинен розуміти принципи спортивного тренування і будувати свою фізичну активність згідно до них. Найлегше це зробити з фахівцями!

Основними ключовими складовими, які дозволять тривалий час, ефективно і без травм займатися бігом є:

1) оптимальна техніка бігу;

2) якісне бігове взуття, підібране під особливості будови стопи і біомеханіки ходьби та бігу;

3) cпівпраця з фізичним терапевтом, для профілактики виникнення бігових травм, відновлення та оцінки готовності опорно-рухового апарату до систематичних бігових навантажень, що збільшуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *