Фізична терапія після хірургічного лікування міжхребцевої грижі - Формула руху
     

Фізична терапія після хірургічного лікування міжхребцевої грижі

Фізична терапія після хірургічного лікування міжхребцевої грижі

Чітке розуміння мети реабілітації пацієнткою та спільне встановлення завдань, величезна мотивація і наполегливість дали змогу у дуже стислий термін досягнути бажаних результатів.

На реабілітаційне обстеження і консультацію п. Ірина прийшла з допомогою ходунців з колесами на початку серпня і з конкретним запитом – продовжити працювати викладачем у вищому навчальному закладі.

Для цього потрібно щодня долати дорогу у громадському транспорті (і з ходунками без сторонньої допомоги це не можливо), підніматися сходами на 4 поверх у виші та мати витривалість провести не одну лекцію і практичні заняття впродовж дня. Терміни стислі – місяць до початку нового навчального року та й ситуація не з простих.

Історія захворювання п. Ірини бере початок у 1988 році з проведеного оперативного втручання на поперек з приводу міжхребцевої грижі і попередньою десятирічною історією больового синдрому.

Цього року біль спини, біль, затерпання і слабкість ноги змусили знову наважитися на хірургічне втручання, яке не дало бажаного результату після чого було прийняте рішення про третю операцію на хребті.

Досягнення п. Ірини після 10 занять із фізичним терапевтом та самостійної роботи впродовж менше, ніж 3 тижнів вражають.
Вдалося:
✅зменшити біль в нозі з 6- ти балів до 1-го,
✅відновити чутливість правої ноги,
✅збільшити загальну витривалість на рівень достатній, щоб із однією паличкою самостійно відвідувати реабілітаційний центр (добиратися транспортом), здійснювати прогулянки і ходити у магазин,
✅значно покращити якість ходи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *