Умови перебування у закладі - Формула руху
     

Умови перебування у закладі

До загально прийнятих правил і норм перебування у ФОРМУЛА РУХУ додаються особливі умови:

Під час візиту ОБОВ’ЯЗКОВО бути у масці.

  1. Перед входом у Вас буде виміряно температуру (безконтактним термометром). Якщо вона буде 37,1 і вище – візит відміняється.
  2. Вхід у приміщення виключно по запису.
  3. Вхід відбувається згідно попереднього запису у призначений час. Оскільки запис ведеться із зсувом і перервою між відвідувачами 15 хвилин для дезинфекції, прихід не у свій час може призвести до небажаного скупчення людей.
  4. Тривалість візиту обумовлюється при попередньому записі і не може тривати більше. При запізненні відавідувача візит завершується у обумовлений час.
  5. Діти до 12 років у супроводі дорослих можуть перебувати разом на занятті у залі або очікувати за межами закладу (присутність дорослого на косультації та занятті обумовлюється під час запису).
  6. Дорослі перебувають у закладі на консультації та заняттях самостійно (окрім випадків, коли присутності супроводжуючого вимагає стан пацієнта).
  7. Усі відвідувачі дотримуються правил індивідуально захисту із якими можуть ознайомитися на сайті, з інформаційних листівок у закладі або від адміністраторів (дезинфекція, розмітка для дезинфекції, переодягання тощо).

Усі деталі візиту Ви можете з’ясувати під час обговорення із нашими адміністраторами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ім'я:
Номер:
Додаткові побажання: