Шрот терапія сколіозу (Schroth method) - Формула руху
     

Шрот терапія сколіозу (Schroth method)

Метод Шрот є одним із найбільш вивчених і науково обґрунтованих втручань фізичної терапії сколіозу. Базові елементи цієї школи (активна 3D корекція постави, коригуюче дихання і корекція постурального сприйняття) лежать в основі інших 6-ти шкіл, визнаних SOSORT (Всесвітня наукова організація лікування і реабілітації сколіозу).

Шрот терапія полягає у детальному вивченні всіх проблемних складових сколіозу і комплексному їх вирішенні. Це правильна діагностика, розробка індивідуальної програми лікування, комплексний підхід (робота фізичного терапевта в команді з ортопедами, хірургами, психологами і звичайно ж членами сім’ї).

Завдання фізичного терапевта полягає не тільки в розробці індивідуальних вправ, але і максимальному перенесенні корекції постави в повсякденне життя. Важливим є сформувати в дитини усвідомлення власного порушення і навчити методам корекції. Це, своєю чергою, буде покращувати мотивацію пацієнта виконувати програму домашніх завдань і контролювати свою поставу протягом дня (під час відпочинку, сидінні, ходьбі і тощо). Завдяки такому підходу вдається покращити фізичний і емоційний стан дитини та значно підвищити якість її життя.

Основні завдання Шрот терапії:

  • сповільнення і попередження прогресування сколіозу
  • стабілізація корекції хребта в трьох площинах
  • збільшення рухливості грудної клітки і дихальної функції
  • досягнення косметичного ефекту
  • формування свідомості постуральних змін і їх контроль
  • програма домашніх вправ
  • якщо є покази, то використання корсету в комплексному лікуванні сколіозу

Джерело фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ім'я:
Номер:
Додаткові побажання: