AntiFat і Формула руху - історія співпраці - Формула руху
     

AntiFat і Формула руху – історія співпраці

Історія співпраці Центр фізичної реабілітації Формула руху з програмою схуднення AntiFat є тривалою, цікавою, різноманітною та плідною!

Розпочалося усе у 2018 році з телевізійного шоу AntaFat, в рамках якого фахівці Формули руху надавали консультаційну та реабілітаційну допомогу учасникам проекту. Приємно вразив професійний підхід організаторів, які опікувалися учасниками та прагнули щоб процес схуднення та значного збільшення рухової активності був під контролем і не призводив до погіршення у стані здоров’я чи травм. З нашого боку ми були раді поділитися досвідом реабілітаційного супроводу людей, які активно займаються різним спортом з метою попередження травм.

Після того було наступне у телевізійній версії проєкту на ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ. Усі його учасники вже проходили реабілітаційне обстеження перед їх затвердженням для участі у шоу. Основною метою було визначити ризик травмування, загострення наявних порушень у опорно-руховому апараті та сформувати перелік рекомендацій для кожного щодо збереження рухового здоров’я.

Попри це, засновницею і керівником AntiFat – Анею Корнейчук – було введено реабілітаційне обстеження та консультацію фізичного терапевта, як важливу складову програми схуднення. Тож більшість учасників, а особливо тих, які мали скарги щодо болю суглобів та спини у обов’язковому порядку спілкуються із фізіотерапевтами реабілітаційного центру Формули руху.

Окрім того, для кожного набору учасників фахівцями Формули руху проводиться практична лекція та воркшоп щодо самостійних способів попередження, відновлення та реабілітації болю спини та суглобів ніг в процесі значного збільшення фізичної активності. Таких зустрічей у нас було уже 6 і це завжди заряд бадьорості та мотивації для усіх причетних до події та її учасників.

Дякуємо AntiFat та Ані Корнейчук за довіру, співпрацю та плани рухатися до втілення нових ідей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ім'я:
Номер:
Додаткові побажання: